Blog

Čím se termoregulační polštáře vyznačují?

ideální polštář do letních veder

Termoregulační polštáře jsou stále oblíbenější, nové řešení do horkých dní. Díky chladivému polštáři můžete zapomenout na nepříjemný pocit tepla a přehřívání oblasti hlavy během spánku. Jak funguje termoregulační polštář? Proč se vyplatí používat?

Při výběru vybavení ložnice se vyplatí dbát na moderní řešení, která zajistí nejen klidný spánek, ale také zabrání mnoha nepříjemným neduhům. Postel, rošt matrace, matrace, polštáře, přikrývka a doplňky by měly zajistit dostatečný komfort a kvalitu spánku. Vyplatí se používat kvalitní produkty, které kombinují zdravotně nezávadné materiály a inovativní technologie zaručující efektivní odpočinek. Díky zdravotně nezávadným přípravkům do ložnice můžeme pečovat o celkovou kondici těla a vyhnout se mnoha běžným zdravotním neduhům.

Vysoká teplota v ložnici a problémy se spánkem

Horko způsobuje problémy s usínáním. Vysoká teplota v ložnici také přispívá k častému nočnímu buzení a ovlivňuje kvalitu našeho spánku, ztěžuje psychickou i fyzickou regeneraci. Pokud si chcete zajistit kvalitní spánek, vyplatí se využít moderní řešení. Pohodlná postel a matrace nejsou všechno! Nejen do letních veder je perfektní volbou polštář s termoregulací. Chladivý polštářek bude perfektní i v topné sezóně! Chladivý polštář, který zaručuje pohodlný spánek, správně podpírá hlavu, pomáhá udržovat páteř ve správné poloze a snižuje vysokou tělesnou teplotu absorbováním tepla. Díky polštáři s funkcí chlazení využijete každou minutu nočního odpočinku na maximum!

V Design Ložnice jsou k dispozici pouze ty nejkvalitnější produkty, díky kterým proměníte svou ložnici v oázu blaženého odpočinku. Zveme Vás do našeho showroomu v Galerii MODO v Průhonicích a online nakupování na našich webových stránkách. Poskytujeme odborné poradenství a zkušenosti, rádi vám pomůžeme vybrat produkty šité na míru individuálním potřebám a očekáváním.

Polštáře s termoregulací – perfektní řešení pro letní vedra!

Chladivé polštáře jsou stále oblíbenější. Díky jejich unikátním vlastnostem můžete zlepšit komfort spánku i za velmi horkých nocí a zároveň se vyhnout nežádoucím účinkům, které jsou spojeny mj. s chlazením těla klimatizací, nebo pomocí ventilátorů. Polštáře s termoregulací nezpůsobují nadměrné ochlazování našeho těla, ideálně vyrovnávají komfortní teplotu. Rychle absorbují teplo, snižují teplotu v oblasti hlavy a krku a zabraňují nadměrnému pocení. Používáním chladivého polštáře se vyhnete rizikům spojeným s pocením hlavy během spánku – nadměrné pocení v kombinaci s průvanem je jednoduchý způsob, jak chytit letní nachlazení.

Tajemství jedinečných vlastností chladivé podložky spočívá v použití speciálního gelu, který absorbuje teplo a zajišťuje tak dlouhotrvající chladivý efekt. Termoregulační polštáře vám umožní vychutnat si klidný spánek udržováním optimální tělesné teploty během spánku. Navíc zabraňují nadměrnému pocení hlavy – jsou ideální nejen pro dospělé, ale i pro děti, které jsou obzvlášť citlivé na vysoké teploty.

Jaký polštář s termoregulací vybrat?

Abyste mohli plně využít vlastnosti termoregulačního polštáře, je nejlepší vybrat si kvalitní výrobek. Optimální oporu pro hlavu a krk zajišťuje Antialergický polštář Innogel Fresh od španělské značky Gomarco. Polštář Innogel Fresh je vyroben z certifikovaných zdravotně nezávadných materiálů. Kombinace moderní pěny s paměťovou pěnou a gelového potahu poskytuje stabilní oporu hlavy a přispívá ke komfortnímu odpočinku, zlepšuje noční regeneraci! Technologie GEL PARTICLES ® Fresh vám umožní vychutnat si příjemný pocit svěžesti po celou noc!

Výbornou volbou je také chladivý polštář Air Fresh Relax od italské značky MollyFlex. Polštář Air Fresh Relax také umožňuje udržovat optimální teplotu, absorbuje přebytečné teplo, stabilně podpírá hlavu a zabraňuje nadměrnému přehřívání těla během spánku. Vyrobeno z perforované Visco-Elastic Foam CASANOVA s gelovým potahem, udržuje optimální teplotu v oblasti hlavy a krku, je vhodné proti proleženinám a má antialergické vlastnosti.

Souhrn

Příjemný chladivý pocit, který poskytují termoregulační polštáře, vám umožní vychutnat si klidný spánek i v letních vedrech. Díky chladivým polštářům si můžete zajistit nejen správnou kvalitu spánku, ale také se vyhnout mnoha nepříjemným neduhům, které jsou spojené se spaním při otevřeném okně nebo používáním ventilátoru či přenosné klimatizace v ložnici. Moderní polštáře s termoregulací kombinují vlastnosti moderních pěn a gelu, které pohlcují teplo, snižují nadměrné pocení a poruchy spánku spojené s vysokou teplotou. Když se rozhodnete pořídit si chladivý polštář, můžete se postarat nejen o komfort spánku v soukromí vlastní ložnice, ale i na dovolené – malá velikost chladivých polštářů vám umožní vzít si je snadno s sebou na dovolenou!