Blog

Jakou společnost vyrábějící matrace si vybrat?

Jakou společnost vyrábějící matrace si vybrat

Na trhu jsou různé druhy matrací, které se od sebe výrazně liší. Jedním z kritérií pro výběr matrace by měla být její kvalita. Rozhodnutím o koupi matrace od známé společnosti si můžeme být jisti, že investujeme do vysoce kvalitního produktu, který byl vytvořen za použití moderních technologií a materiálů šetrných k pokožce. Jakou společnost vyrábějící matrace si vybrat? Na co si dát zvláštní pozor? Poradíme.

Na trhu jsou k dostání matrace od různých firem a každý z produktů se mírně liší nejen cenou, ale i kvalitou použitých materiálů a technologickým řešením zlepšujícím kvalitu a komfort spánku. Nákup matrace je investicí do našeho zdraví a pohody, proto bychom se na ni měli náležitě připravit. Nákupem matrace od známých výrobců se můžeme nejen vyhnout mnoha zdravotním problémům, které jsou se spaním na nekvalitní matraci spojené, ale také zakoupený výrobek můžeme dlouhodobě používat a získat dlouhou záruku.

 

Za prvé: technologie výroby

Vysoce kvalitní matrace jsou certifikované výrobky, jejichž výroba nespočívá pouze v nařezání pěny na odpovídající velikost a jejím „zabalení“ estetickým potahem. Matrace špičkové kvality jsou vyráběny s využitím inovativních technologických řešení. Proces jejich výroby je rozdělen do několika fází, které zahrnují návrh, výběr materiálů, testování prototypu výrobku a jeho realizaci. Totéž platí pro výrobu kvalitních postelí a ergonomických polštářů a doplňků, které chrání matraci před znečištěním a prodlužují její životnost.

Design Loznice nabízí pouze ověřené produkty nejvyšší kvality, které zaručují zdravý, klidný spánek a správnou regeneraci organismu. Zveme Vás do našeho showroomu v Galerii MODO v Průhonicích, kde si můžete výrobky před nákupem vyzkoušet a využít rady zkušených prodejců.

Technologie výroby matrace se promítá do její kvality, proto se vždy vyplatí seznámit se s informacemi o matraci, která nás zajímá, a dozvědět se více o jejím výrobci. Mezi kvalitními matracemi najdeme výrobky, které mají status zdravotnického prostředku. Mluvím o prémiových matracích od italského výrobce MollyFlex. Tyto produkty jsou určeny lidem, kteří chtějí pečovat o svou páteř a působit proti zdravotním problémům. Před nákupem matrací se statutem zdravotnického prostředku bychom se měli poradit s fyzioterapeutem a přečíst si etiketu, kde najdeme potřebné informace o bezpečném používání. A lidem s nejvyššími nároky na komfort a ergonomii doporučujeme luxusní matrace dostupné pod španělskou značkou Gomarco, které si získaly uznání jak spotřebitelů, kteří dbají na vysokou kvalitu spojenou s luxusním zážitkem, tak i nejprestižnějších hotelů světa. Oba výrobci nabízejí různé možnosti věnované rozdílným potřebám a požadavkům, takže každý zákazník si jistě najde to své.

 

 Za druhé: výběr materiálů, ze kterých je matrace vyrobena

Kvalitní matrace musí být zdravotně nezávadná. Než si konkrétní výrobek koupíme, měli bychom si ověřit, zda materiály použité na jeho výrobu zajišťují dostatečnou spánkovou hygienu a snižují riziko spojené s rozvojem alergenů a mikroorganismů. Kvalitní matrace rychle odvádí vlhkost, reguluje tělesnou teplotu a umožňuje správné větrání, které je nezbytné pro udržení zdravého mikroklimatu.

 

Pěnové matrace od MollyFlex – záruka zdravého spánku a účinné regenerace

Při hledání pěnové matrace, která zaručí dobrý spánek, se vyplatí seznámit se s produkty MollyFlex. Matrace od této společnosti kombinují moderní výrobní technologie a pečlivě vybrané materiály šetrné k pokožce, díky čemuž splňují potřeby a očekávání i těch náročnějších zákazníků.

Matrace italské značky MollyFlex jsou celosvětově na špici nejprodávanějších produktů, zajišťují vysokou kvalitu spánku v soukromých domech a bytech i v nejlepších hotelech. Mezi mnoha různými produkty MollyFlex najde každý matraci dokonale přizpůsobenou jeho individuálním potřebám, což zajistí, že investice do zdraví a pohody přinese výhody. Stojí za zmínku, že nabídka zahrnuje až 4 produktové řady, které splňují různé potřeby uživatelů – jsou to:

 • Stříbrná kolekce,
 • Zlatá kolekce,
 • Platinová kolekce,
 • Speciální kolekce.

Použité pěny jsou novou generací materiálů, a mají řadu specializovaných certifikátů dokládajících nezávadnost použitých tkanin.

 

Hybridní matrace Gomarco – luxus v každém detailu

Lidé hledající nejvyšší komfort by měli poznat produkty španělské značky Gomarco. Jedná se o modely s hybridní konstrukcí, a spojují tak výhody pečlivě vybraných pěn a v technologii kapsičkových pružin vysoké hustoty, včetně nanopružin, které jsou zodpovědné za vynikající izolaci pohybu a vibrací. Paleta produktů Gomarco zahrnuje až 7 kolekcí, které jsou přizpůsobeny velmi individuálním potřebám zákazníků. Mluvím o řádcích:

 • Microsac Collection,
 • Nucol Collection,
 • Alma Collection,
 • Sac Collection,
 • Up Collection,
 • Nature Collection,
 • Supreme Collection.

Za senzačním komfortem a příkladnou ergonomií těchto luxusních matrací stojí fakt, že jsou testovány prestižní klinikou Dream Clinic Dr. Estivil v Barceloně. A řada Nucol je proslulá modely vybavenými masážním systémem.

 

Souhrn

Každý z výrobců matrací nabízí produkty, které se liší jak kvalitou, tak parametry, které jsou pro jejich uživatele zásadní. Při hledání matrace, která zajistí zdravý, regenerační spánek a postará se o vaši páteř, se vyplatí spolehnout na osvědčené produkty od známých a uznávaných výrobců. Zaručují dlouhodobé používání matrace a umožňují výběr produktu ideálně přizpůsobeného individuálním požadavkům. V Design Ložnice klademe velký důraz na výběr produktů, které zaručují kvalitu a spokojenost zákazníků po celém světě. Každá ze značek prezentovaných v našem showroomu a prodejně nabízí jiné možnosti, dané individuálními potřebami člověka v oblasti zdravého spánku a efektivního odpočinku. Doporučujeme vám navštívit náš showroom a vyzkoušet produkty nejrespektovanějších výrobců na světě, máte možnost nakupovat i v internetovém obchodě.

Related Posts