Blog

Matrace s masážním systémem – co to je?

matrace s masážním systémem

Moderní matrace poskytují nejen adekvátní oporu páteři a odlehčení svalů, ale jsou vybaveny i dalšími funkcemi. Jednou z nich je masážní funkce, která usnadňuje relaxaci a je velmi účinná, pokud trpíme například nadměrným svalovým napětím a bolestmi zad. Jak fungují masážní matrace? Jaké jsou jejich výhody? Vysvětlíme.

Základní prvky vybavení ložnice, včetně: Rámy postelí, rošty a matrace se liší kvalitou a funkčností. Výběr vybavení ložnice by neměl být dílem náhody, rozhoduje totiž o komfortu vlastního spánku. Zdravý spánek se promítá do naší pohody a je nezbytný pro správné fungování všech orgánů a systémů lidského těla. Stojí za to poznat nejdůležitější výhody moderních matrací a dozvědět se více o masážní funkci, která poskytuje relaxaci a má pozitivní vliv na naše zdraví.

Matrace s masážní funkcí – co stojí za to vědět?

Mezi matrace dostupné v obchodech patří nejen pohodlné a odolné pěnové a pružinové matrace, ale také luxusní hybridní matrace, mezi které patří matrace s masážní funkcí. Hybridní matrace s masážní funkcí spojují jedinečné vlastnosti elastických pěn a taštičkových pružin i moderní technologie.

Matrace vybavené masážním systémem jsou stále oblíbenější, protože pomáhají snižovat stále častější a velmi obtížná onemocnění, včetně bolesti zad spojené se sedavým zaměstnáním a nadměrným nervovým vypětím.

Používáním luxusní matrace s masážní funkcí investujeme do lepšího zdraví a pohody, snižujeme například svalovou ztuhlost. Jemná masáž eliminuje výskyt chronických bolestí, které znesnadňují normální fungování a užívání si života.

Matrace s masážní funkcí jsou perfektním řešením pro každého, kdo si chce odpočinout a užít si blažený pocit relaxace. Vestavěný masážní systém vám umožní pečovat o citlivé body těla, kde se často hromadí napětí, což představuje vynikající alternativu k ruční masáži. Moderní technologie navíc zajišťuje nejen komfort spánku, relaxaci po náročném dni, ale také zlepšuje zdraví tím, že stimuluje krevní a lymfatický oběh a zabraňuje rozvoji onemocnění páteře.

Jaké jsou výhody matrací s masážní funkcí?

Matrace s masážní funkcí je produktem 21. století, který v kombinaci se správně zvolenou postelí, polštáři a doplňky umožňuje dopřát si klidný, zdravý spánek a předchází různým zdravotním neduhům a poruchám spánku. V Design Ložnice zakoupíte nejkvalitnější matrace s masážními funkcemi španělské značky GOMARCO, které jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadných luxusních materiálů. Inovativní, ergonomické matrace GOMARCO z kolekce Nucol zaručují kvalitní odpočinek tím, že snižují tlak těla na povrch matrace a zlepšují prokrvení a také zajišťují dostatečnou podporu páteře a účinnou regeneraci těla během spánku.

Matrace Nucol Collection od GOMARCO využívají masážní systém sestávající ze speciálních plátů běžících v 6 řadách, které jsou rozmístěny ve 12 bodech. Pomocí dálkového ovladače si můžete nastavit intenzitu a aktivitu jednotlivých masážních zón, díky čemuž masážní systém funguje přizpůsobením individuálním potřebám.

Nabízíme 4 unikátní modely matrací GOMARCO s masážní funkcí:

  • Adapt Sac matrace,
  • matrace Nucol Premium Soft,
  • matrace Nucol Premium Duo,
  • Matrace Nucol Premium Firm.

Všechny matrace GOMARCO s masážní funkcí jsou inovativní, ergonomické a pohodlné produkty, které kombinují vlastnosti vysoce kvalitních pěn a moderních pružin, zajišťující dokonalé přizpůsobení, optimální oporu páteře a mimořádný komfort během spánku.

V showroomu Design Ložnice, který se nachází v Galerii MODO v Průhonicích, si můžete vybrané produkty před nákupem vyzkoušet, ověřit si, zda splňují vaše individuální potřeby a očekávání, a využít profesionální pomoc našich prodejců.

Závěrem

Matrace s masážní funkcí je moderní řešení, které zajišťuje komfort a pohodlí spánku a mnoho dalších výhod. Díky masážnímu systému se můžete zbavit napětí nahromaděného v těle, zmírnit bolesti spojené například s prací v nepřirozené poloze a užít si blaženou relaxaci a výjimečné uvolnění. Při rozhodování o koupi matrace s masážní funkcí se vyplatí dbát na její kvalitu – nejlepší volbou je matrace, která nejen masíruje tělo, ale také vhodně rozkládá tlak, pečuje o zdraví páteře a zlepšuje noční regeneraci těla. Luxusní matrace s masážní funkcí Vám bude dlouho sloužit, zaručí klidný, kvalitní spánek a dodá životní energii.