Blog

Úložný prostor v ložnici – postel s úložným prostorem

Funkční ložnice by měla poskytovat i úložný prostor. Bohužel se často stává, že se musíme vzdát volného prostoru zlepšujícího komfort spánku a doplnit základní vybavení ložnice o další šatní skříň, komodu nebo knihovnu. Existuje však způsob, jak se vyhnout zacpání ložnice dalším nábytkem. Moderní postel s úložným prostorem poskytuje dostatek úložného prostoru.

Bez ohledu na to, jaké úložné řešení v ložnici použijeme, často není volné místo, kam bychom mohli schovat další povlečení, ručníky, sezónně používané přikrývky, ale i deky a přehozy. Nedostatek úložného prostoru způsobuje, že se v místnosti hromadí nepořádek. Místo investice do další šatní skříně nebo komody se vyplatí pořídit si funkční, pohodlnou postel s velkým úložným prostorem, která místnost ještě ozdobí.

Úložný prostor v ložnici nemusí být problém…

Ložnice je zvláštní místnost, která by měla být čistá a uspořádaná. Interiéroví designéři se vyhýbají vybavování ložnic zbytečným nábytkem, aby v místnosti nebyl nepořádek. To ovšem neznamená, že v minimalistické ložnici musí chybět úložný prostor. Alternativou doplňkové šatní skříně, komody a dalšího nábytku je prostorný úložný prostor, který je součástí čalouněné postele.

Postel s kontejnerem je nejen praktické, ale také pohodlné vybavení ložnice. Když se rozhodnete pořídit si moderní kus nábytku, můžete si jej přizpůsobit svým individuálním potřebám, kompletně: co do rozměrů, barvy a typu čalounění, tak i typu podnože. Čalouněnou postel navíc doplňuje čelo, které chrání stěnu před nečistotami a zlepšuje pohodlí při odpočinku s knihou nebo sledováním televize.

V Design Ložnice nabízíme kvalitní postele, rámy, matrace, polštáře a doplňky, které zaručují zdravý a klidný spánek. Prohlédněte si naši nabídku v internetovém obchodě nebo našem showroomu v Galerii MODO v Průhonicích.

Nejdůležitější výhody postele s kontejnerem

Moderní čalouněné postele s úložným prostorem poskytují mnohem více úložného prostoru než například rohové sedací soupravy a tradiční sedací soupravy. Navíc při rozhodování o koupi velkého kusu nábytku, můžeme plně využít potenciál jeho základny a získat tak bezproblémový přístup do každého koutu úložného prostoru. Díky funkčním řešením se nemusíte bát, že zvýšená část postele náhle spadne a způsobí zranění. Výrobci postelí do ložnice s úložným prostorem zajišťují, že jejich používání je bezpečné, a to pomocí designových řešení, která usnadňují využití úložného prostoru. Zvednutí horní části postele, na které je umístěna matrace, nevyžaduje velké úsilí, což je další výhoda tohoto řešení.

Postel s kontejnerem je především kus nábytku určený pro zdravý spánek. Kontejner, který poskytuje další úložný prostor, dotváří celek a z krásné a pohodlné postele se stává vysoce funkční kus nábytku.

V prostoru můžete ukládat různé věci a chránit je před prachem a slunečním zářením, které může například způsobit změnu barvy na některých látkách. Do postele s úložným prostorem uložíte téměř cokoliv – lůžkoviny, ručníky, sezónně používané dekorace na okna, přikrývky, ubrusy, polštáře, peřiny a také oblečení. Jak využít další úložný prostor, záleží pouze na kreativitě uživatelů ložnice a aktuálních potřebách. Nedostatek místa může vyřešit prostorný úložný prostor pod postelí.

Další výhodou čalouněné postele s úložným prostorem je její výška, která zaručuje pohodlné vstávání z postele. Možnost sladit design postele se stylem interiéru zaručuje, že splní všechny potřeby a očekávání.

Jakou postel s úložným prostorem vybrat?

Při hledání dokonalé postele s úložným prostorem stojí za to věnovat pozornost kvalitě prvků, ze kterých je nábytek vyroben. Oba prvky rámu, rošt, potahová látka, nohy a čelo postele by měly být pevné a odolné. Vysoce kvalitní materiály zaručují dlouhé a bezproblémové užívání nábytku.

Doporučujeme například postele VALENTINO a SIMONE značky BED DESIGN, které skvěle zapadnou do tradičního i moderního interiéru. Tento nábytek potěší krásným designem a je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, díky čemuž vyniká příznivým poměrem ceny a kvality. Postele BED Design lze přizpůsobit vašim potřebám výběrem barvy a typu látky a dalších prvků, které z nábytku udělají jedinečnou ozdobu stylové ložnice.

Vynikající volbou je také luxusní čalouněná postel ARIEL španělské značky GOMARCO. Použití inovativních konstrukčních řešení a výrobních technologií znamená, že produkty GOMARCO poskytují kvalitní relaxaci, zlepšující každodenní život. A v tomto případě si postel můžete přizpůsobit svým individuálním potřebám výběrem barvy a typu látky, modelu nožiček a také výšky a šířky čela.

Shrnutí

Postel s úložným prostorem, zajistí, že se vyhnete nákupu dalšího nábytku a vyvarujete se nepořádku. Moderní čalouněná postel skvěle zapadne do každého prostoru ložnice a zajistí pohodlí a komfort spánku. Praktická konstrukční řešení umožňují bezproblémové využití celého úložného prostoru postele, který ovlivňuje estetiku a funkčnost ložnice.